O firmie

Witam serdecznie . Mam na imię Paweł i od 17 lat prowadzę Firmę meblarską. Obecna nazwa, BPS-Meble, została zarejestrowana w 2006r.  Poprzednio zarządzając dużą Firmą meblarską oraz świadcząc usługi projektowe zdobyłem duże doświadczenie i wiedzę w wykonaniu najtrudniejszych oraz nietypowych mebli i zabudów.

Zatrudniam od lat tych samych monterów, ponieważ dokładność, kulturę i estetykę wykonania stawiam na pierwszym miejscu. Gwarantuję dobre wykonanie i profesjonalny montaż .

Pomimo ,że nie zajmuję się tym zawodowo, mam również doświadczenie w renowacji mebli i w wyrobach z litego drewna .W pracy wykorzystuję nowoczesne maszyny i urządzenia. Posiadam dużo stałych klientów zadowolonych z usług mojej Firmy, którzy od wielu lat kontaktują się ze mną w celu wykonania nowej szafy, kuchni czy zabudowy. Ci którzy mi zaufali, wiedzą że zawsze mogą liczyć na moją pomoc i poradę w różnych sytuacjach takich jak np. naprawa, przeróbka, modernizacja czy przeniesienie i dopasowanie mebli nawet do innych mieszkań .
Nie zajmuję się naprawami , przeróbkami i motażem nie swoich mebli .

Na pomiary jeżdżę osobiście, aby lepiej wszystko wyjaśnić  i mieć pewność ,że nie będzie żadnych niedomówień . Dlaczego to robię? Ponieważ projektowanie mebli i doradztwo w tej kwestii, sprawia mi wiele przyjemności i mam bezpośredni kontakt z każdym z moich klientów . Jeżeli potrzebują Państwo urządzić swoje mieszkanie w wyjątkowy sposób, to proszę dzwonić. Pomogę w wykonaniu pięknego oraz idealnie dopasowanego wyposażenia.

Z poważaniem
Paweł Biskupski
 

51.743452
19.452475
10
BPS Meble
Łódż, al. Politechniki 22/24 lok. 403 tel: 504-195-118
51.743452
19.452475
Copyright BPS MEBLE
Mapa stronyREALIZACJA SINTE